Изпълнителният директор на БДЖ поздрави дипломантите от ВТУ „Тодор Каблешков“

Изпълнителният директор на „Холдинг БДЖ“ ЕАД Георги Велков поздрави дипломантите и академичния състав на Висшето транспортно училище „Тодор Каблешков“ по повод на тържественото връчване на дипломите на завършващите магистри.

В своето приветствие той благодари на преподавателите за усърдната им работа в подготовката на висококвалифицирани кадри за транспортния сектор и подчерта значението на младите специалисти за бъдещото развитие на българските железници.

Георги Велков насърчи дипломантите да продължават да преследват целите си с увереност, постоянство и стремеж към усъвършенстване: „Вярвайте и сбъдвайте! Един ден някой от вас може да бъде на тази трибуна и да поздравява следващите млади хора, които предстои да реализират своя професионален потенциал. А може да бъдете и много повече от това. От вас зависи!“

„Холдинг БДЖ“ ЕАД пожелава успех и професионална реализация на всички дипломанти!